Účetní

Požadujeme

minimálně střední vzdělání s maturitou nejlépe ekonomického směru,

bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, zdravotní způsobilost, znalost

práce na PC, praxe v samostatném vedení účetnictví podmínkou, znalost

účetnictví příspěvkové organizace výhodou.

Nabízíme

10. platová třída, plat po zapracování dle předchozí praxe 28 000 – 42 000 Kč, + odměny

stabilitu práce v příspěvkové organizaci

dovolená 5 týdnů

peněžitý příspěvek na stravování

příspěvek na penzijní spoření

firemní akce

služební mobilní telefon, notebook

vzdělávací kurzy a školení

Náplň práce

samostatné účtování, tvorba vnitřních dokladů, zajištění fakturace, vedení

pokladny, dokladová inventarizace, odpisy majetku, zpracování účetní

závěrky

Nástup možný ihned nebo dle dohody. Strukturovaný životopis připojte do

odpovědi na tento inzerát.

Místo pracoviště

Rudné (část obce), Vysoká Pec, okres Karlovy Vary

Požadované vzdělání

Středoškolské s maturitou

Typ úvazku

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Hrubá mzda

28 000 – 49 000 Kč/měsíc

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů